Produkty

560 3 profil

Lampa YN-560III z LCD

Sugerowana cena: 299,00 zł

Yongnuo YN-560 II to nowa wersja udanego modelu YN-560. W porównaniu z poprzednikiem została wyposażona w wyświetlacz LCD oraz tryb MULTI (do zdjęć stroboskopowych). Lampa błyskowa o wysokiej mocy, współpracująca ze większością aparatów fotograficznych na rynku. Posiada wbudowaną fotocelę.

Lampa sterowana jest manualnie. Wyjątkowo prosty interfejs oraz szybkość zmiany parametrów lampy, czynią ją idealną zarówno do studia, jak i zastosowań reporterskich. Posiada regulowaną głowicę w dwóch płaszczyznach, co pozwala na kreatywne modelowanie światłem. YN-560 II wyposażona jest też w zoom palnika. Świetnie sprawdza się jako zewnętrzna lampa slave.

yn560iii_6   yn560iii_7

Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD pozwala na łatwiejszą obsługę lampy. Dzięki funkcji zoom możemy zmieniać kąt i zasięg oświetlanego obszaru. YN560-II jest mocniejsza niż większość markowych lamp systemowych. Duża moc (liczba przewodnia 58) pozwala na oświetlanie scen w trudnych warunkach oświetleniowych, z dużej odległości. Lampa posiada wbudowaną fotocelę, a dzięki dwóm trybom pracy slave, lampa może być wyzwalana za pomocą zwykłego flasha, lub lampy wysyłającej przedbłyski.Lampa może pracować również w trybie MULTI, w którym jest wywoływana seria krótkich błysków. Może zostać użyta w celu uchwycenia kilku ujęć poruszającego się obiektu na zdjęciu o dłuższej ekspozycji.Lampa przeznaczona do wszystkich aparatów za wyjątkiem Sony oraz Konica Minolta.

SPECYFIKACJA:

– Liczba przewodnia: 58
– Czas ładowania (regeneracji): 1-3 sekundy
– Temperatura barwowa: 5600K
– Czas trwania błysku: 1/800S – 1/20000S
– Regulacja mocy : 1/1 – 1/128
– Monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD
– Odbłyśnik
– Wbudowany dyfuzor
– Sensor optyczny (lampa może być wyzwolona błyskiem w trybie „S1″ i „S2″)
– Gniazdo zasilacza zewnętrznego (CP-E3, CP-E4) oraz port PC

W zestawie:
– lampa błyskowa YN560-II
– futerał
– stopka z gwintem 1/4cala
– instrukcja