Produkty

kontroler

Kontroler radiowy YN-E3-RT do Canon

Sugerowana cena: 439,00 zł

Yongnuo YN-E3-RT to radiowy wyzwalacz/sterownik przeznaczony dla lamp w systemie Canona. Urządzenie pozwala na pełne sterowanie lampą Canon 600EX-RT (oraz innymi lampami Canon i Yongnuo z trybem RT) bez dodatkowych urządzeń. Transmiter YN-E3-RT pozwala na pracę w 5 grupach i 15 kanałach. Transmisja radiowa opiera się na częstotliwości 2,4 GHz i pozwala pracować z lampą oddaloną od aparatu do ok. 100m. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej, sterownik i lampa nie muszą się nawzajem ‚widzieć’. Urządzenie wyposażone jest w złącze USB, dzięki czemu możliwe staje się aktualizowanie oprogramowania w przyszłości i zapewnienie współpracy z nowymi modelami lamp z trybem RT. Dzięki gniazdu USB, możliwe jest też wykorzystanie sterownika jako wyzwalacza migawki, w zestawie znajdują się przewody w dwóch typach do łączenia z aparatem.

Wyzwalacz montuje się na gorącej stopce aparatu. Duży podświetlany wyświetlacz oraz dobrze rozmieszczone przyciski zapewniają wygodną i intuicyjną pracę z urządzeniem. YN-E3-ER pozwala na pracę w trybach pełnej automatyki E-TTL II, trybie stroboskopowym oraz trybie manualnym.

Sterownik wspiera wszystkie tryby i udogodnienia, na które pozwala lampa, np. HSS (synchronizację z czasami do 1/8000s), FEC (korekta mocy błysku), FEB (braketing mocy błysku), FEL (blokada mocy błysku), błysk modelujący. Yongnuo YN-E3-RT, jako jedyny wyzwalacz TTL na rynku, może być też używany z aparatami innych marek, niż Canon. Sterowanie lampą odbywa się wówczas manualnie.

7a

W ZESTAWIE:
– Sterownik YN-E3-RT
– Futerał
– Przewód do wyzwalania migawki USB – C1
– Przewód do wyzwalania migawki USB – C3

SPECYFIKACJA:
Podświetlany ekran LCD
Częstotliwość 2,4GHz
Zasięg do 100m
Możliwość pracy z 15 lampami w  5 grupach
Informacja o grupie i naładowaniu lamp slave
Możliwość aktualizacji oprogramowania
Uszczelniana gorąca stopka
Blokada gorącej stopki
Wspomaganie Autofocusa
Zdalne wyzwalanie spustu migawki aparatu
Praca w trybach: E-TTL II, E-TTL, TTL, Manualnym, Multi (stroboskopowym)
Synchronizacja na przednią lub tylną kurtynę (tylna, tylko trym manualny)
Synchronizacja z krótkimi czasami migawki HSS